Про Sikkens

У 1964 була створена компанія AkzoNobel. Нові продукти, технологічні рішення є стержнем  підприємства. Так, в 19 столітті уперше було запущено в промислових масштабах хімічне виробництво, а трохи пізніше AkzoNobel стає лідером у сфері високотехнологічних покриттів і штучних волокон.

Основні історичні віхи:

1646 - Основа кузні Bofors в Швеції.

1777 - Основа компанії Det Holmbladske Selskab (Данія), сьогодні Sadolin.

1792 - З виробництва лаків з'явився бренд Sikkens. Започаткував відомий сьогодні у світі бренд художник-декоратор Вірт Віллем Сіккенс (Wiert Willem Sikkens) в м. Гронинген (Нідерланди).

1871 - була створена фірма KemaNobel (Швеція). Через 100 років, в 1984 р., сталося злиття компаній KemaNobel і Bofors, в результаті з'явилася Nobel Industries, яку, пізніше, в 1994 г купив концерн Akzo.

1895 - В швейцарському  м. Бенгтсфорс, Альфред Нобель (засновник Нобелівської премії) створив підприємство по виробництву хлору і лугу Elektrokemiska Aktiebolaget, відомого як Eka. СEka Chemicals є компанією належною AkzoNobel, і називається "Хімікати для целюлозно-паперової промисловості".

1918 - Під час Першої світової війни, із-за нестачі солі, Koninklijke Nederlandse Zoutindustrie(KZO) (Нідерланди) запускає виробництво солі.

1923 - Для виробництва інсуліну з підшлункової залози тварин, Сааль ван Званенберг (Saal van Zwanenberg) створює компанію Organon.

1968 -Виробник штучних волокон Courtaulds (Британія), купує  International Paints.

1969 - Після об'єднання Algemeene Kunstzijde Unie NV(AKU) і компанії Koninklijke Zwanenberg Organon (KZO) з'являється фірма AKZO.

1984 - Після злиття компаній KemeNobel (заснована в 1871 р.) і Bofors (заснована в 1646 р.) була створена Nobel Industries. Потім були викуплені Berol, Crown Berger, Eka і Sadolin & Holmblad.

1994 - Створення концерну AkzoNobel, після злиття компаній Akzo і Nobel Industries.

1998 - Після придбання  AkzoNobel транснаціональної хімічної компанії Courtaulds (Великобританія), яка займала лідируючі позиції в області високотехнологічних промислових покриттів і штучних волокон, до асортименту продукції увійшли відомі марки фарб International, акрилові волокна Courtelle і целюлозне волокно Tencel.

2007 - Бізнес Organon BioSciences NV,  AkzoNobel продає корпорації Schering - Plough.

2008 - AkzoNobel стає власником бізнесу компанії Imperial Chemical Industries PLC(ICI).