Чарівність кольорів супроводжує Sikkens, Trimetal, Levis з моменту їх створення. Результатом такої пристрасті є неповторні кольорові колекції.

ТенденціїSikkens презентує нові тенденції кольору в 2014 році. Розроблено dall'Aesthetic Center AkzoNobel в Нідерландах, у співпраці з міжнародною групою дизайнерів і архітекторів, ця робота являє собою огляд колірних тенденцій на поточний рік.

 

 

КоллекціїSikkens пропонує колекції кольору, розроблені в системі АСС, міжнародний еталон кольору. Ці колекції представлені в таких напрямках використання: для фасадів та інтер'єрів, в великому діапазоні відтінків кольорів. Вільний вибір кольору з 1624 відтінків колекції 4041 Concept. Вибір 200 кольорів розділених на 6 сучасних тенденцій на різні кольорові теми Sikkens "200 кольорів для інтер'єрів." Всі колекції декоративних фарб та штукатурки лінії Alpha Sikkens, Trimetal, Levis.

Коли колір це емоція

collections Арт інтер'єр є точкою відліку для професіоналів, коли справа доходить до вибору колекції, кольору, та виконання декоративно оздоблювальних робіт. Серед колекцій декоративних фарб для інтер'єру, ми пропонуємо продукцію яка має високий рейтинг в світі. Це Alpha Tacto, Alpha Elegance, Alpha Orient, Alpha Design, Alpha Desert, Alpha Metallic, Estro, Chalix, Alpha Tura, Dialcolor, Heliad. Новий членом сімейства декоративних фарб Sikkens Alpha є колекція Nakre, яка характеризується своїм райдужний ефектом і простотою в використанні.

Відображення каталогів в цифровому вигляді.